O mne

Mgr. Jaroslav Brezinamediátor

Trápi vás nepríjemný spor doma, v práci alebo sa vám nedarí dohodnúť so susedom? Mám pre vás dobrú správu. Existuje spôsob, ako sa úspešne môžete vyhnúť súdnemu pojednávaniu. Nemusíte vždy skončiť na súde. Obráťte sa na mňa a riešenie sporu budeme hľadať spoločne s druhou stranou.

Mediácii sa venujem už od roku 2010 a som členom Asociácie mediátorov Slovenska. Svojim klientom ponúkam poradenstvo a riešenie rodinných, susedských, dedičských, majetkových, pracovných a obchodných sporov. Viem vám poradiť v rôznych situáciách, či už ide o rozvod manželstva, delenie majetku, dedičstvo, neplatenie výživného, zverenie dieťaťa do osobnej starostlivosti, ale aj v prípade exekúcií, riešenia pohľadávok, nevyplateného odstupného v práci a v ďalších životných situáciách.

Pomáham tiež firmám pri riešení sporov a s nastavením vzťahov s ich dodávateľmi a odberateľmi a v situáciách, ktoré si vyžadujú pomoc mediátora.

Premýšľate, ako sa pripraviť na prvé stretnutie s mediátorom? Vyplňte kontaktný formulár a ja vám zavolám. Podľa dostupných informácií posúdim, či je vhodné riešiť váš spor mediáciou a poviem vám, aké dokumenty si priniesť na úvodné stretnutie. Následne si dohodneme formu našej ďalšej spolupráce.
Počas svojej mediačnej praxe som úspešne vyriešil desiatky prípadov, ktoré skončili spokojnosťou všetkých zainteresovaných strán. Neraz aj vtedy, keď si klient myslel, že jeho problém nemá žiadne riešenie. Osobne mám veľkú radosť, keď sa mi dostane spätná väzba od mojich klientov, že sa podarilo za pomoci mediácie zlepšiť vzájomný vzťah s druhou stranou. Ba dokonca, aj zachrániť manželstvo.

Teším sa na spoluprácu s Vami